
Логічна машинка-конструктор 6109
- Нет в наличии
- Код: 6109
730 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автоконструктор 6109 - це машина, деталі якої з'єднані між собою пластмасовими шурупами.
У набір з машинкою входить шуруповерт, молоточок, викрутка та інші інструменти. З їх допомогою можна буде розібрати машину на дрібні деталі та зібрати її назад.
На днищі машини встановлені дві кнопки:
1. Включає світло фар, а машинка починає довільно їздити.
2. Включає пісеньку українською мовою, яка запускає світло фар та відтворює звук двигуна машини.
Ігровий Автоконструктор 6109 дозволить малюку розігрувати безліч різноманітних ігор, які захоплять його надовго, розвиваючи корисні навички та якості.
Машина працює від 3-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять до комплекту).
Шуруповерт працює від 2-х батарейок типу "АА" 1. V (у комплекті).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 10 мм |
| Вес | 2 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Набор инструментов |
- Цена: 730 ₴










