
Скейт Пенні борд S 29661 Best Board
- В наличии
- Код: 29661
610 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Best Board S 29661 - це дошка для активного відпочинку, яка прекрасно підійде дитині віком від 5-ти років. Цей вид скейт-борду відрізняється особливою міцністю, мобільністю і яскравістю.
Дека скейта виготовлена з жорсткого пластика з антиковзаючою поверхнею. Дека має форму "риби" із зігнутою вверх однією частиною. Уся вона оформлена яскравим малюнком.
Колеса пенні-борду виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху.
Підшипники типу ABEC 7.
Матеріал підвіски - алюміній.
Максимальне навантаження: 70-80 кг
Розміри: Дека: 55*14 см
Висота від підлоги: 10 см,
Діаметр коліс : d=4.5 см
Завдяки своїй будові і міцним якісним матеріалам, Пенні борд підійде для рівних і вибоїстих доріг. Його стильний дизайн приверне увау будь-кого, а катання на такому борді стане справжнім задоволенням для дитини.
Дека скейта виготовлена з жорсткого пластика з антиковзаючою поверхнею. Дека має форму "риби" із зігнутою вверх однією частиною. Уся вона оформлена яскравим малюнком.
Колеса пенні-борду виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху.
Підшипники типу ABEC 7.
Матеріал підвіски - алюміній.
Максимальне навантаження: 70-80 кг
Розміри: Дека: 55*14 см
Висота від підлоги: 10 см,
Діаметр коліс : d=4.5 см
Завдяки своїй будові і міцним якісним матеріалам, Пенні борд підійде для рівних і вибоїстих доріг. Його стильний дизайн приверне увау будь-кого, а катання на такому борді стане справжнім задоволенням для дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 г |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колес | 45 мм |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал деки | Пластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скейтборд |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 см |
| Толщина | 1 см |
| Ширина | 20 см |
- Цена: 610 ₴










