
Прогулянкова коляска для двійні CARRELLO Connect CRL-5502, Ink Gray
- Нет в наличии
- Код: 5502
10 019 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Прогулянкова коляска для двійні CARRELLO Connect CRL-5502, Ink Gray»

Прогулянкова коляска Connect
Одна з найбільш затребуваних колясок для двійні в прогулянковій комплектації.
Алюмінієва рама, ширина шасі якої всього 75 см. обладнана поворотними передніми колесами. Така конструкція і розміри гарантують відмінну керованість і маневреність.
Кожен прогулянковий блок обладнаний індивідуальними п'ятиточковими ременями безпеки, бампером, що відкривається назовні.

Також стінка кожного капюшона підвертається для додаткового припливу повітря.

Обидва сидіння обладнані незалежними системами механічного регулювання підніжок, капюшонів і спинок.

Антимоскітні сітки в комплекті.
Вологовідштовхувальні підніжки і опора для ніжок з алюмінієвою вставкою доповнюють дизайн і полегшують догляд, подовжують термін служби коляски.

Амортизація задньої осі, згладить нерівності дорожнього покриття.
Всі колеса легко знімаються для догляду, компактного зберігання і транспортування коляски.

Рама компактно складається разом із сидіннями, що значною мірою покращує мобільність батьків.

Характеристики товару та аксесуари
-
Макс. навантаження - 30 кг
-
Тип складання - книжка
-
Регулювання висоти ручки - відсутнє
-
Кошик - присутній
-
Тип коліс - передні поворотні, фіксація "прямо"
-
Матеріал коліс - EVA
-
Діаметр коліс - 19/24 см
-
Розмір сидіння, ДхШхГ - 75х30Х20 см
-
Розмір у розклад. вигляді, ДхШхВ - 92x72х107 см
-
Вага коляски - 13.5 кг
-
Оглядове вікно - присутнє
-
Регулювання спинки - 3 положення, включаючи «лежачи»
-
Функція вентиляції - присутня, обмежувач узголів'я
-
Бампер - присутній, з'ємний, поворотний
-
Аксесуари - укриття ніжок для прогулянкового блоку, антимоскітна сітка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 2 (Для двойни) |
| Максимально допустимый вес | 30 кг |
| Цвет | Серый |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | EVA |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Одинаковая |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Бампер, Чехол-накидка на ножки, Разделитель для ног, Прогулочный блок |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 72 см |
| Длина | 92 см |
| Высота | 107 см |
| Вес | 13.5 кг |
| Длина спального места | 74 см |
| Ширина спального места | 31 см |
| Глубина сиденья | 20 см |
| Ширина сиденья | 31 см |
| Ширина спинки | 31 см |
| Высота спинки | 40 см |
| Ширина колесной базы | 71 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 72 см |
| Длина в сложенном виде | 92 см |
| Высота в сложенном виде | 37 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Нет |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Светоотражатели | Нет |
| Материал дна | Пластик |
- Цена: 10 019 ₴







