
Самокат триколісний Best Scooter Maxi Максі складний, Рожевий 57795
- Нет в наличии
- Код: 57795
1 520 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Триколісний самокат Best Scooter в стильному лаконічному оформленні з поліпшеними функціями, алюмінієвим кермом, і з колесами, що світяться – все, що необхідно для активного відпочинку дитини!
Система керма оснащена новим механізмом повороту, який забезпечує максимально легке управління самокатом.
На стійці знаходиться кнопка для складання керма: затискаєте кнопку, підтягуєте кермо вгору до клацання і складаєте.
Висота керма має три рівня регулювання і затиск для надійної фіксації. Ручки виконані з якісної, приємної на дотик гуми.
Конструкція самокату складається з трьох коліс – два передніх і заднє здвоєне колесо. За рахунок матеріалу з якого виготовлені колеса даної моделі - поліуретан – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка і комфортна. Всі колеса під час руху світяться різнобарвними кольорами.
На деці розташовуються прогумовані елементи, завдяки чому самокат стійкий для стопи і безпечний для дитини. Оснащений ножним наступаючим гальмом (step on brake), який розміщений над заднім колесом.
Розміри самокату:
Ширина – 24 см, довжина - 58 см;
Ширина деки – 13 см, довжина – 30 см;
Кермо має три положення по висоті (від підлоги): 69, 74 і 79 см.
Ширина керма - 27 см, діаметр ручки: 3 см;
Розміри коліс: передні колеса: діаметр - 12 см, ширина – 3 см; задні колеса: діаметр - 8 см, ширина – 4,5 см.
Матеріали:
Кермо – алюміній;
Затискач керма – алюмінієвий + пластиковий фіксатор;
Дека – пластик;
Колеса – поліуретан (PU).
Максимально допустиме навантаження – 60 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 79 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 12 мм |
| Количество колес | 3 |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Рисунки и надписи | Узор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 1 520 ₴







