Топ

Автокрісло-переноска бебікокон ME 1043 Newborn від 0 до 15 місяців, Royal Mint
- Нет в наличии
- Код: 1043
2 620 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяче автокрісло автолюлька El Camino ME 1043 - відмінно підходить для відпочинку та сну дитини, ця модель виготовлена з матеріалів високої якості, безпечних для дитини.
Бебікокон ME 1043 NEWBORN стане відмінним придбанням для вас і вашого малюка, дана модель є своєрідною люлькою-переноскою, що поєднує в собі функції автокрісла, зручна ручка дозволяє переносити дитину на невеликі відстані.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1043 стане затишним гніздечком для вашого малюка, в якому йому буде комфортно і безпечно, дана модель оснащена ремінцем безпеки, він не дозволить малюкові випасти, для більшого комфорту дитині є м'який підголівник.
| ГРУПА | 0+ |
| ВАГА ДИТИНИ | 0-13 кг |
| ВІК ДИТИНИ | від народження до 15 місяців |
| РЕГУЛЮВАННЯ | ручка-перенесення |
| висота внутрішніх ременів, 3 положення | |
| СПОСІБ УСТАНОВКИ | проти руху |
| КІЛЬКІСТЬ ТОЧОК КРІПЛЕННЯ | 3 |
| РЕМНІ БЕЗПЕКИ | 3-х точкові |
| Тканина | поліестер/льон |
| СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX | |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш*в*г) | 43 х 53 х 68см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР БУСТЕРА (ш*в*г) | |
| КОРОБКА | БРУТТО 4,6 кг /НЕТТО 3,3 кг /РОЗМІР 43,5 х 35 х 70 см |
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От рождения до 15-ти месяцев |
| Способ установки | Лицом назад |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бирюзовый |
| Бустер | Нет |
| Подголовник | Нерегулируемый, Несъемный |
| Анатомическая подушка | Да |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Подстаканники | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 43 см |
| Высота | 53 см |
| Глубина сиденья | 68 см |
| Ширина сиденья | 43 см |
| Высота сиденья | 53 см |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| цвет | Серый |
- Цена: 2 620 ₴





