
Дитяче ліжечко Дубок Ведмедик без ящика з маятником, Слонова кістка
- В наличии
- Код: 9800-DVO
5 050 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжечко Дубок Ведмедик - ідеальний варіант для немовляти. Виготовлена із натурального дерева - цільної деревини бука. Лаки – на водній основі, мають сертифікат якості та відповідають усім вимогам міжнародного стандарту, повністю гіпоалергенні. Ліжечко Дубок Ведмедик має три рівні висоти дна, яке виготовлене з ортопедичних ламелей. Маятниковий механізм оснащений підшипниками.
Характеристика:
- Відкидний бік.
- Три рівні регулювання дна ліжечка.
- Дно - дерев'яні бічні ламелі.
- Маятниковий механізм заколисування.
- Виготовлений з масиву - бук.
- Розміри: 120 х 60 см.
- Призначений для дітей від 0 до 5-6 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Дубок |
| Тип кроватки | Кроватка классическая |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Слонова кістка |
- Цена: 5 050 ₴





