
Дерев’яна мозаїка з пінцетом 2851
- Нет в наличии
- Код: 2851
440 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна мозаїка - це повноцінний ігровий центр для Вашої дитини. З ним дитина у формі веселої гри розвиватиме логіку, просторове мислення, дрібну моторику рук, сприйняття кольору і проявлятиме повною мірою фантазію.
Дерев'яна дошка по всьому периметру усіяна спеціальними отворами для кольорових кнопочок. З них дитина збиратиме різні форми, слова та цифри.
У набір входить ігрове поле, кульки, паличка, пінцет, картки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tree Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мозаики | Классическая |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Количество фишек | 10 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 40 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Головоломка |
- Цена: 440 ₴











