
Мозаїка велика Limo Toy SK 0005
- Нет в наличии
- Код: 0005
380 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Мозаїка – це класична гра для розвитку дитини. Мозаїка буває різною: великою, дрібною, дерев'яною, пластиковою і навіть водною. Ця мозаїка відноситься до великої і підійде для найменших користувачів, від 18 місяців можна розпочинати заняття.
У комплект входить:
46 великих яскравих деталей (фішок);
1 лоток + сито
12 яскравих картинок
Розмір лотка 25*25 див.
Можна не боятися, що дитина їх ковтне, тому що діаметр фішок досить великий. Також великий розмір відмінно підходить для розвитку моторики таких малюків.
Суть гри: кольорові елементи мозаїки необхідно підібрати таким чином, щоб доповнити та завершити зображення на платформі. Така іграшка тренуватиме посидючість, пам'ять дитини, логіку, розвиватиме уяву та дрібну моторику рук. А яскраві вкладки обов'язково розширять колірне сприйняття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мозаики | Мозаика с крупными фишками |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество фишек | 46 |
| Размеры | |
| Вес | 1 |
| Ширина | 35 см |
| Толщина | 5 см |
| Длина | 35 см |
| Высота | 35 см |
| Основные | |
| Возраст | От 18 мес |
| Персонажи | Angry Birds |
| Тип | Мозаика |
| Количество составных элементов | 46 |
- Цена: 380 ₴









