
Килимок поролоновий в ванночку
- В наличии
225 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поролоновий килимок у ванночку допоможе зробити купання дитини приємним як для неї самої, так і для батьків. Такий килимок буде корисним предметом під час купання малюка. Оскільки обидві руки батьків звільняються від навантаження. Матрацик виготовлений в такій формі, що він не ковзає та абсолютно безпечний для малюка.
Розмір: 8*32*52,5 cм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-toy |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 52.5 см |
| Ширина | 32 см |
| Толщина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Матрасик для купания |
| Материал изготовления | Поролон |
- Цена: 225 ₴









