
Мольберт дощечка для малювання 050
- Нет в наличии
- Код: 050-19-20-21
595 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двосторонній мольберт для малювання - це цілий набір для дитячої творчості та розвитку дитини.
У набір входять крейда, маркери, губка, настільна гра - ходилка (фішки та кубики). Всього в наборі 27 предметів.
Мольберт для малювання – це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для першого знайомства з буквами, цифрами й геометричними фігурами.
Розмір дощечки - 54,5-32-в33,5см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 545 мм |
| Высота | 335 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Подстака под палитру | Нет |
| Полочка | Да |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| колесики | Ні |
- Цена: 595 ₴








