
Дитячий постільний комплект на 7 елементів Twins Fluffy Puffy, grey, сірий
- В наличии
- Код: 4076-TPF
3 050 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія дитячої постільної білизни для новонароджених Twins Fluffy Puffy виникла, коли стало питання про створення якісної, стильної, а головне комфортної постільної дитячої білизни. Щоб забезпечити малюку спокійний і здоровий сон, використана винятково якісна та м’ягка 100% бавовна, проста у використанні, пранні та прасуванні, що забезпечує збереження первісної форми.
Постільна білизна Twins виконана в модному сучасному стилі, розрахована на батьків, які йдуть в ногу з часом.У комплект входить все необхідне для затишку та спокійного сну малюка. До того ж, всі елементи гармонійно підібрані за колірною гамою, а милі ведмедики стануть найращими друзями малечі.
Для ліжечка розміром 120 х 60 см.
Комплектація:
- Подушка 60*40;
- Наволочка 60*40;
- Ковдри 120*90;
- Підковдра 120*90;
- Простирадло на резинці 120*60;
- Бампер 240 см;
- Косичка 120 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Страна производитель | Украина |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Назначение | Для кровати |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Пол | Унисекс |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тип сырья | Натуральное |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Серый |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 120 см |
| Ширина пододеяльника | 90 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 120 см |
| Ширина простыни | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
- Цена: 3 050 ₴




