
Повивальний матрац Cebababy 50x80 Fluffy Puffy, Poly
- Нет в наличии
- Код: W-307-132-681
499 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Турбота про ніжну і ще не повністю розвинену шкіру дитини починається, коли малюк зустрічає світ. Його безпека і комфорт - головна турбота для кожної мами. Невеликий пеленальний столик забезпечить комфорт кожній мамі і її малюкові.
Колекція Cebababy Fluffy Puffy є прикладом того, що предмети догляду за дітьми можуть бути цікавим доповненням до дизайну інтер'єру вашого будинку. Пеленальний матрац призначений для використання на комоді або іншій твердій поверхні. Оббивка виготовлена з високоякісної сертифікованої плівки, безпечної для здоров'я дитини, приємна на дотик, дбає про чутливу шкіру немовлят. Дуже зручна та практична, легко чиститься, не вибаглива у догляді.М'який пеленальний матрасик Ceba Baby:
• призначений для кріплення на спеціальному столику або на твердій поверхні;
• верх пеленатора Ceba Baby виготовлений із сертифікованої фольги, яка повністю безпечна для шкіри вашої дитини;
• наповнювач – синтепон; оббивка матрацика виконана з високоякісного матеріалу PVC (полівінілхлорид) • розміри виробу: 50 х 70 х 4,5см. Призначено для дітей від 0 до 12 місяців вага нетто 0,6 кг брутто 0,74 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пеленальный матрасик |
| Установка | Настольная |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал основания пеленальной доски | фанера |
| Опоры пеленального столика | ножки |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Габаритные размеры пеленального столика | |
| Длина | 70 см |
| Глубина | 4.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Размеры пеленальной доски | |
| Длина доски | 70 см |
| Ширина доски | 50 см |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Органайзер для детской косметики | Нет |
| Боковые защитные бортики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Трансформация в парту | Нет |
| Мягкий наполнитель пеленального матрасика | синтепон |
- Цена: 499 ₴


