Відеоогляд

Книжка м'яка шуршалка 0030 Limo Toy
- Нет в наличии
- Код: 0030
230 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Книжка м'яка шуршалка 0030 Limo Toy найкраще підійде на роль першої книжечки вашої дитини. Вона довго розглядатиме яскраві малюнки і вивчатиме навколишній світ.
"Сторінки" книжки мають "шурхітливі" властивості також є пищалка. Хвостики жителів книжки таємниче виглядають, і так і тягнуть потягнути і перевернути чергову сторінку.
"Сторінки" книжки мають "шурхітливі" властивості також є пищалка. Хвостики жителів книжки таємниче виглядають, і так і тягнуть потягнути і перевернути чергову сторінку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2 мм |
| Вес | 100 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
- Цена: 230 ₴










