
Магнітна мозаіка YM 2204
- Нет в наличии
- Код: 2204
465 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Магнітна досточка YM 2204 неодмінно забезпечить Вашому малюку захоплююче та дуже цікаве дозвілля, а також допоможе розкрити нові, творчі грані.
Магнітний стілус перетвориться на чарівну ручку, а пластикова досточка стане полотном. Варто лише торкнуться основи, магнітної ручки, для того щоб створити оригінальний малюнок зі срібних сфер. Дитина зможе малювати фігурки, створювати різноманітні візерунки, а також вчитися виводити літери та цифри.
Особливості:
- металеві кульки витягнути неможливо, оскільки досточка повністю герметична, а її корпус виконаний із міцних матеріалів та пофарбований у приємні пастельні кольори;
- для того, щоб відкоригувати картинку або звільнити місце для нового шедевра, необхідно просто натиснути на кульки і вони зникнуть, провалившись усередину планшета;
- магнітна досточка позитивно впливає розвиток тактильних відчуттів, подушечки пальців приємно масажуються при натисканні на кульки;
- 10 карток із прикладами малюнків;
- всі ігрові елементи виготовлені з високоякісних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Характеристики:
- колір - червоний;
- стать - унісекс;
- кількість - 748 шт.;
- вік - від 3х років;
- розмір - 26*33*20см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toys Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип мольберта | Детский |
| Вместимость холстов | 1 |
| Размеры | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 1 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колесики | False |
| колесики | Ні |
| Дополнительные характеристики | |
| Подстака под палитру | False |
| Полочка | False |
- Цена: 465 ₴










