
Пірамідка коала 561
- Нет в наличии
- Код: 561
220 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця іграшка зможе захопити малюка на довгий час, адже вона яскрава та цікава на дотик. Виконана з якісного гіпоалергенного силыкону, а кожен елемент має рельєф із харчового силікону.
Силіконову іграшку:
- легко мити і стерилізувати;
- витримує високі температури;
- гнучка, не б'ється і не ламається;
- можна мити в посудомийній машині;
- можна охолоджувати і заморожувати.
Ця іграшка розвиватиме:
- координацію рук і очей;
- логічне мислення;
- креативність;
- тактильне відчуття;
- вивчення кольору та форми.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.2 г |
| Высота | 15 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Длина | 15 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основные | |
| Количество составных элементов | 7 шт |
| Материал | Силикон |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пирамидка |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 220 ₴






