
Прогулянкова коляска для двійні EasyGo Fusion Duo 2021, Pearl/світло сірий
- Нет в наличии
- Код: 2021
8 600 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий прогулянковий візок Easy Go Fusion Duo призначений для двійнят або дітей, народжених рік за роком (погодок). Заднє сидіння чудово підійде для новонародженого, спинка якого розкладається до лежачого положення. На передньому сидінні можна розмістити старшу дитину, звідки відкривається чудова панорама навколишнього світу.
Візок «паровозиком» дуже зручний завдяки прохідності, особливо коли доводиться користуватися ліфтом. Коляска з лаконічним дизайном та максимальним комфортом для двох дітей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОЛЯСКИ ДЛЯ ДВІЙНИ EASYGO FUSION DUO
- Міцна конструкція із алюмінієвого сплаву, компактна при складанні;
- Поліуретанові колеса;
- Передні колеса здвоєні поворотні з можливістю блокування для прямої їзди;
- Амортизація на передніх колесах;
- Гальма розміщені на задніх колесах;
- 3-ступінчасте регулювання спинки на задньому сидінні;
- 2-ступінчасте регулювання спинки на передньому сидінні;
- Захисний бампер на передньому сидінні;
- Регульована батьківська ручка;
- Регульована підставка для ніг на передньому сидінні;
- Пластикова сходинка на передньому сидінні;
- 2 каптури з можливістю регулювання;
- Оглядове віконце на каптурі заднього сидіння;
- Практична кишеня в задній частині каптуру заднього сидіння;
- Великий кошик для покупок із доступом зі спини.
КОМПЛЕКТАЦІЯ КОЛЯСКИ ДЛЯ ДВІЙНИ EASYGO FUSION DUO
- 2 чохли для ніг;
- Дощовик;
- Корзина для покупок.
РОЗМІРИ КОЛЯСКИ ДЛЯ ДВІЙНИ EASYGO FUSION DUO
- Розміри коляски у розкладеному вигляді: 108x58x110 см;
- Розміри коляски у складеному вигляді: 97 x 58 x 44 см;
- Ширина сидіння (передні/задні): 34/34 см;
- Висота спинки (передньої/задньої): 40/40 см;
- Глибина сидіння (переднє/заднє): 19/17 см;
- Довжина підніжки: 15 см;
- Діаметр коліс (передні/задні): 19/23 см;
- Вага коляски: 13 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyGo |
| Страна производитель | США |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 2 (Для двойни) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Двойные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Дождевик, Подстаканник, Чехол-накидка на ножки |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 58 см |
| Длина | 108 см |
| Высота | 110 см |
| Вес | 13 кг |
| Глубина сиденья | 34 см |
| Ширина сиденья | 34 см |
| Высота спинки | 40 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Диаметр задних колес | 23 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 44 см |
| Длина в сложенном виде | 58 см |
| Высота в сложенном виде | 97 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулируемая подножка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Світло-сірий |
- Цена: 8 600 ₴






