
Пупс з ванночкою 30 см
- Нет в наличии
- Код: 8815-8818
870 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пупс ідеально підходить на роль малюка для однієї з найпопулярніших і, до речі, корисних ігор - дочки-матері. Граючи з пупсом, малюк готується до однієї з найвідповідальніших ролей у своєму житті - тата чи мами. Крім того, лялька для малюка - це найкращий друг, з яким можна поговорити, погодувати кашею, скупати або взяти з собою в ліжко.
Розмір пупсика 30см. У наборі: пупс, ванна, соска, горщик, пляшечка, качечка та флакони.
Розмір упаковки: 40*29*23см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baby Born |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 42 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 40 мм |
| Ширина упаковки | 29 мм |
| Высота упаковки | 23 мм |
- Цена: 870 ₴







