
Дитячий матрац Limerence 70x140 Family Sleep
- В наличии
3 390 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Конструкція матраца LIMERENCE Life collection дозволяє використовувати обидві сторони. Кожна зі сторін матраца має свою ступінь жорсткості, так що Ви вільні самі встановлювати ступінь свого комфорту, просто перевертаючи матрац.
Наповнення:
- високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний пінополіуретан;
- кокосова койра - один з найбільш натуральних, екологічних і довговічних матеріалів. Він не схильний до гниття за рахунок наявності в ньому полімеру лігніну, не викликає алергії, відмінно вентилюється.
Чохол знімний, виконаний з м'якого стрейч-трикотажу в поєднанні з сучасним нетканим наповнювачем. Комбінація матеріалів (бавовна + поліестер), які використовуються в чохлі матраца забезпечують нормальний теплообмін тіла, регулюють вологість, запобігають виникненню електростатичної енергії, гіпоалергенний.
Матрац Limerence двосторонній підходить для всіх не залежно від уподобань комфорту (помірно жорсткого, середньо м'якого) з можливістю вибору сторони.
Ортопедичні властивості цього матраца допоможуть Вам мати здорову, правильну поставу і гарний настрій щоранку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х140 |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, кокосовая койра |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | хлопок |
| Сторона чехла 2 | полиэстер |
| Размеры матраса | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 11 см |
| Вес матраса | 4 кг |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Водонепроницаемый чехол | Нет |
| Воздухопроницаемый чехол | Нет |
| Пылеотталкивающие свойства чехла | Нет |
| Огнезащитное покрытие чехла | Нет |
| Антистатические свойства матраса | Нет |
| Антибактериальная пропитка чехла | Нет |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Нет |
- Цена: 3 390 ₴



