
Дитячий матрац Smile 60x120 Family Sleep
- В наличии
1 980 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Smile - щільний безпружинний матрац, який забезпечує ортопедичний ефект в поєднанні з ідеальним комфортом. Внутрішній блок матраца має високе вагове навантаження та пружність. Матрац не деформується і дозволяє хребту приймати природне положення з урахуванням всіх фізіологічних вигинів.
Наповнення:
- високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний пінополіуретан.
Чохол знімний, виконаний з м'якого стрейч-трикотажу в поєднанні з сучасним нетканим наповнювачем.
Комбінація матеріалів (бавовна + поліестер), які використовуються в чохлі матраца забезпечує нормальний теплообмін тіла, регулює вологість, запобігає виникненню електростатичної енергії, гіпоалергенний.
Матрац Smile Life collection забезпечує правильне положення хребта, помірний комфорт без зайвого тиску і анатомічний ефект для комфортного сну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Наполнение матраса | эластичная пена AEROLAT |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | хлопок, полиэстер |
| Сторона чехла 2 | ткань стрейч |
| Размеры матраса | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 11 см |
| Вес матраса | 4 кг |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Аэраторы | Нет |
| Ручки для переноса | Да |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Водонепроницаемый чехол | Нет |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Пылеотталкивающие свойства чехла | Нет |
| Огнезащитное покрытие чехла | Нет |
| Антистатические свойства матраса | Да |
| Антибактериальная пропитка чехла | Да |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Нет |
- Цена: 1 980 ₴


