
Дитячий матрац Smile 80x160 Family Sleep
- В наличии
3 520 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Smile - щільний безпружинний матрац, який забезпечує ортопедичний ефект в поєднанні з ідеальним комфортом. Внутрішній блок матраца має високе вагове навантаження та пружність. Матрац не деформується і дозволяє хребту приймати природне положення з урахуванням всіх фізіологічних вигинів.
Наповнення:
Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний пінополіуретан.
Чохол знімний, виконаний з м'якого стрейч-трикотажу в поєднанні з сучасним нетканим наповнювачем.
Комбінація матеріалів (бавовна + поліестер), які використовуються в чохлі матраца забезпечує нормальний теплообмін тіла, регулює вологість, запобігає виникненню електростатичної енергії, гіпоалергенний.
Матрац Smile Life collection забезпечує правильне положення хребта, помірний комфорт без зайвого тиску і анатомічний ефект для комфортного сну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 80х160 |
| Количество пружин в пружинном блоке на 1 кв. м. | 0 шт |
| Наполнение матраса | эластичная пена AEROLAT, кокосовая койра |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Количество зон жесткости матраса | 0 |
| Гарантийный срок | 14 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | трикотажная ткань |
| Сторона чехла 2 | трикотажная ткань |
| Размеры матраса | |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Высота | 11 см |
| Вес матраса | 5 кг |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Аэраторы | Нет |
| Ручки для переноса | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
- Цена: 3 520 ₴


