
Стерилізатор і сушарка Babymoov Turbo Pure
- В наличии
- Код: A003106
6 290 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Turbo Pure використовує запатентовану інноваційну технологію, що гарантує найефективніший цикл стерилізації та сушіння - в одному простому та зручному пристрої.
Стерилізатор Babymoov ретельно стерилізує всю пляшечку, включаючи дно усередині. Цьому сприяє його унікальна будова: отвори для потоку пари знаходяться не тільки на центральній направляючій трубці, але і на спеціальних тримачах для пляшок. Тримачі знімні, що дозволяє використовувати електричний паровий стерилізатор Babymoov навіть для обробки частин молоковідсмоктувачів, що миються.
Особливості
- Забезпечує повну стерильність дитячих пляшечок.
- Процес стерилізації триває всього 8 хвилин, видаляючи навіть найстійкіші бактерії (99%) і всі неприємні запахи.
- Функція очищення «Чиста сушка» захищає пляшки від вологи та усуває 99% забруднюючих повітря речовин, таких як пилові кліщі, алергени, деякі віруси та цвіль.
- 3 цикли сушіння 30, 45 або 60 хвилин.
- Підходить для дитячого посуду, пляшечок, пластикових іграшок і т.д.
- Простота використання з циклом "все в одному" або ручним вибором функцій.
- Включає 2 фільтри HEPA (підлягає заміні кожні 6 місяців).
- Попередження про накопичення вапняного нальоту.
- Автоматичне відключення.
- РК - екран керування із сенсорними кнопками.
- Гарантовано без BPA
Функція чистого сушіння
Природна пара при температурі 95°C, що виділяється Turbo Pure, видаляє навіть найстійкіші бактерії (99%), запахи та накопичення кальцію з молока. Парові кронштейни (темно-зелені) є знімними, що дозволяє легко поміщати в них різні пляшки та аксесуари. Можна додати до 6 дитячих пляшечок, а також молоковідсмоктувач, соски та інші аксесуари, сумісні зі стерилізацією.
HEPA фільтр
Гаряче повітря, що нагнітається глибоко в пляшечки, очищається від бактерій, пилових кліщів та інших алергенів через фільтр HEPA. Це найбезпечніший і гігієнічний спосіб сушіння пляшечок, сосок та іншого приладдя після стерилізації. Будь-яка вологість та забруднюючі речовини, що містяться в повітрі, видаляються (99%). Дитячі пляшечки готові до використання та зберігають усі переваги стерилізації. Фільтр HEPA можна легко змінювати кожні 6 місяців. Turbo Pure поставляється із запасним фільтром.
Зберігання у гігієнічному середовищі: дитячі пляшечки та аксесуари можна зберігати у гігієнічному середовищі Turbo Pure протягом 24 годин (без ризику вологості або зовнішніх забруднень).
Функція кнопки «все в одному» легко активується і дозволяє виконати повний цикл всього за 38 хвилин!
Панель управління також дозволяє незалежно запускати цикли стерилізації та сушки. Просто обери потрібний цикл.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Babymoov |
| Страна производитель | Франция |
| Тип | Подогреватель |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 1 шт |
| Время стерилизации | 1 мин |
| Время разогрева | 1 мин |
| Функции | Световой индикатор окончания программы нагревания/стерилизации |
| Цвет корпуса | Серый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 3 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
- Цена: 6 290 ₴







