
Блендер-пароварка двосекційна Babymoov Nutribaby+ Grey
- В наличии
- Код: A001124
8 990 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приготування інгредієнтів окремо – це секрет здорового та смачного харчування дитини. Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby – найкращий вибір для приготування дитячого харчування. Nutribaby заощадить час на кухні та приготує кілька страв одночасно.
5 основних функцій:
- підігрів дитячих пляшечок та баночок з їжею;
- стерилізація;
- страви на пару;
- розморожування;
- змішує та подрібнює.
Ергономічний, блендер-пароварка Babymoov забезпечує максимальною кількістю функцій, не займаючи при цьому багато місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Babymoov |
| Страна производитель | Франция |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Функции | Световой индикатор окончания программы нагревания/стерилизации, Блендер |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 1 шт. |
| Время разогрева | 1 хв |
| Тип | Подогреватель |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | False |
| Время стерилизации | 1 хв |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вес | 3 кг |
| Размеры | |
| Диаметр | 10.0 |
| Длина | 40 см |
- Цена: 8 990 ₴










