
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby+ XL
- В наличии
- Код: A001127
9 990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Багатофункціональний блендер - пароварка Nutribaby XL підходить для приготування різноманітних здорових страв для всієї родини. Одночасно готуй на пару і подрібнюй, підігрівай, розморожуй – це допоможе суттєво заощадити час.
Ергономічний блендер-пароварка Babymoov максимально функціональний і при цьому не займає багато місця. Більше не потрібно контролювати час приготування, розраховувати кількість води. Nutribaby XL оснащений звуковими та візуальними сигналами (які сигналізують про закінчення роботи) та автоматичним відключенням.
-
Місткість для приготування на пару в новому розмірі XL (2250 мл) завдяки 3 чашам по 750 мл.
-
Можливість приготування до 14 прийомів їжі для дитини за 1 раз.
-
Окремі різні парові чаші для приготування без змішування продуктів.
-
Спеціальна ємність для збирання соку, щоб зберегти максимальну кількість вітамінів та мікроелементів. Місткість може використовуватися для приготування круп, каш та макаронних виробів.
-
Легкий у використанні, завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі управління та додатковій брошурі з рецептами.
-
Ідеально підходить для приготування першого прикорму: 3 швидкості подрібнення для отримання потрібної текстури.
- Здорові збалансовані страви для всієї родини стали реальністю, тепер не доведеться готувати окремо для себе та дітей. Велика місткість дозволяє приготувати м'ясо, рибу та гарніри до них.
Nutribaby XL підтримує 6 функцій: Готує на пару, подрібнює, стерилізує, розморожує, підігріває пляшечки з молоком, розігріває баночки з готовим дитячим харчуванням.
Характеристики:
- Місткість пароварки 2250 мл.
- Місткість блендера 700 мл.
- Знімні деталі можна мити в посудомийній машині.
- Три окремі парові чаші дозволяють готувати різні продукти одночасно.
- Автоматичний таймер.
- Інтуїтивно зрозуміла панель управління: 1 кнопка = 1 функція
- 3 швидкість змішування для ідеальної текстури.
- Може одночасно готувати на пару та подрібнювати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Babymoov |
| Страна производитель | Франция |
| Тип | Подогреватель |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 1 шт |
| Время стерилизации | 1 мин |
| Время разогрева | 1 мин |
| Функции | Пароварка, Блендер |
| Цвет корпуса | Серый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 2 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Диаметр | 10.0 |
- Цена: 9 990 ₴









