
Килимок Twins листочок 100х120 Сірий
- Нет в наличии
- Код: 5000-KTL-10
780 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок Twins лист розміром 100х120 см - це м'який та зручний аксесуар, який допоможе створити комфортну атмосферу у вашому будинку чи офісі. Він ідеально підійде для використання в дитячій кімнаті або ігровій зоні, оскільки забезпечує максимальний комфорт при грі та відпочинку на підлозі.
Цей килимок також може використовуватися як декоративний елемент у будь-якій кімнаті. Він чудово поєднується з різними інтер'єрними стилями та додає до приміщення свіжості та яскравих фарб. Завдяки своїм габаритам, килимок Twins листок 100х120 см може бути як повноцінний килимок для ігрової кімнати, так і маленький килимок для окремих зон у великій кімнаті. В цілому, килимок Twins лист 100х120 см - це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль в інтер'єрі свого будинку чи офісу.
Цей килимок також може використовуватися як декоративний елемент у будь-якій кімнаті. Він чудово поєднується з різними інтер'єрними стилями та додає до приміщення свіжості та яскравих фарб. Завдяки своїм габаритам, килимок Twins листок 100х120 см може бути як повноцінний килимок для ігрової кімнати, так і маленький килимок для окремих зон у великій кімнаті. В цілому, килимок Twins лист 100х120 см - це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль в інтер'єрі свого будинку чи офісу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Игровой коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 1 мес |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Серый |
| Количество составных элементов | 4 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Диаметр | 9 мм |
- Цена: 780 ₴

