
Термос Strong 500мл
- Нет в наличии
- Код: 3930
295 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термос "Strong" 500мл - практичний та незамінний аксесуар під час відпочинку на природі або в подорожах. Він зберігає температуру довгий час, завдяки чому ви можете в нього наливати гарячі напої холодного дня і прохолодні в жаркий. Цей аксесуар має невеликий об'єм у 500мл, ергономічний та сучасний дизайн, виготовлений з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Виріб ідеально підходить для подорожей, виїздів на природу, прогулянок, офісу, використання будинку.
Характеристики: Тип: термос.
Об'єм: 500мл.
Зберігає температуру напоїв довгий час.
Портативний і легкий.
Кришка, що відкручується, з відкидним верхом на подвійному замку-кнопці.
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик (основа кришки).
Колба: нержавіюча сталь.
| Основные | |
|---|---|
| Тип термоса | Питьевой |
| Объем | 0.5 мл |
| Помповый механизм | Нет |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Разные цвета |
| Время сохранения тепла | 5 час |
| Время сохранения холода | 5 час |
| Количество чашек | 1 |
| Количество отделений для пищи | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Strong |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 14 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Вес | 300 г |
| Ширина горлышка | 3 мм |
- Цена: 295 ₴

