
Парасоля для колясок Anex, сірий
- Нет в наличии
1 329 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прогулянки з дитиною у дворі, парку або за містом будуть приносити багато радості та задоволення як малюку, так і батькам, якщо заздалегідь подбати не тільки про прогулянковий візок, але й різні додаткові пристосування, які роблять їх комфортними та безпечними.
Одним з таких аксесуарів є спеціальна парасолька для дитячої коляски, яку розробили фахівці польської компанії Anex. Для цього спеціально підібраний такий колір, щоб парасолька гармонійно поєднувалась з більшістю відтінків оббивок, які використовуються для колясок. Парасолька легко прикріплюється до рами. У складеному вигляді він займає зовсім небагато місця у багажному кошику.
Характеристики:
- вік: без обмежень;
- матеріал: тканина;
- комплектація: парасолька;
- виробник: Anex;
- зроблено в: Польща.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anex |
| Страна производитель | Польша |
| Тип зонта | Трость |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Унисекс |
| Количество сложений | 1 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь |
| Материал спиц | Алюминий |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Крюк, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Цвет | Серый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 50 см |
| Длина спицы | 50 см |
| Длина в сложенном виде | 100 см |
| Вес зонта | 1 г |
| Пользовательские характеристики | |
| цвет | Черный |
- Цена: 1 329 ₴





