
Муфта-трансформер для коляски Anex, Brown
- В наличии
2 750 ₴
1 999 ₴
-27%
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримає руки в теплі і дозволяє довше гуляти в холодну пору року. Можна використовувати як дві окремі рукавички або перетворити на одну муфту. Також кріпиться до ручки коляски.
Підходить для всіх моделей візків.
Опис:
- водовідштовхувальні матеріали та теплий наповнювач;
- рукавички можна з'єднувати та роз'єднувати за допомогою блискавок;
- маркування "R" та "L" усередині кожної рукавички для зручності використання;
- муфта також обертає ручку коляски зсередини та забезпечує додатковий захист рук;
- штучне хутро, яке можна прикріпити за допомогою пластикових кнопок;
- зовнішній матеріал: 100% нейлон;
- наповнення: 100% поліестер;
- розмір: 30x42 см;
- колір: темно сірий, світло-сірий, коричневий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anex |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Длина | 40 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Муфта для рук |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 1 999 ₴


