
Нагрівач для пляшечок з дитячим харчуванням Chicco
- В наличии
- Код: 07388
2 390 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Підігрівач для пляшечок всього за 4 хвилини розігріє дитяче харчування і протягом години збереже його тепло.
Переваги підігрівача
Швидкий підігрів

Мінімальний час підігріву пляшечки — 4 хвилин (пляшечка 150 мл, вихідна температура 20°С).
Сенсорне управління

Дисплей із сенсорною кнопкою і світловими індикаторами роботи допомагають швидко обрати потрібну функцію.
Повільний та поступовий підігрів

Зберігає поживні речовини та вітаміни в молоці, необхідні для росту дитини.
Підтримує температуру

Функція автоматичної підтримки температури протягом години дозволяє залишити харчування в підігрівачі та не турбуватися про перегрів або охолодження.
Автоматичне відключення

Для додаткової безпеки підігрівач автоматично відключається через 1 годину.
Тримач для пляшечок

Тримач допоможе витягти дитячу пляшечку або баночку після розігріву, що знижує ризик опіку.
Увага! Перед використанням підігрівача-стерилізатора уважно ознайомтеся з інструкцією.
Увага: завжди перевіряйте температуру їжі для дитини перед годуванням!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Подогреватель |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 1 шт |
| Время разогрева | 4 мин |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 17.5 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Высота | 14 мм |
| Вес | 0.87 г |
- Цена: 2 390 ₴




