
Кухонний комбайн Chicco Easy meal
- В наличии
- Код: 07656
6 090 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонний комбайн Chicco "Easy meal" - це найкраще рішення для приготування смачного і корисного дитячого харчування у домашніх умовах. Комбайн стане незамінним помічником протягом всього періоду введення прикорму. Експрес-нарізка та зручна насадка допоможе тонкими скибочками нарізати овочі чи фрукти прямо в чашу комбайна, зменшивши час на підготовку. Приготування на пару завдяки рівномірному розподілу пара, їжа готується швидко (від 13 хвилин) та продукти максимально зберігають корисні речовини. Швидка зміна режимів поворотна чаша для приготування на пару дозволяє одним рухом пересипати інгредієнти майбутньої страви в ємність для подрібнення. Турбоблендер - леза з нержавіючої сталі та вихрові бар'єри на чаші забезпечують оптимальне подрібнення готової їжі до гомогенізованого пюре. Розморожування та підігрів Зручний для підігріву та розморожування продуктів чи готового дитячого харчування. Сумісний з контейнером на 180 мл System Easy Meal (придбавається окремо). Готувати з "Easy Meal" легко і швидко.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Місткість чаші для приготування на пару: 550 мл.
Місткість чаші для подрібнення:1000 мл.
Потужність: в режимі пароварки — 500Вт, в режимі подрібнювача — 130Вт.
Габарити комбайна (ДхШхВ): 20х24х26,5 см.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Объем чаши | 1 л |
| Количество скоростей | 3 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал чаши | Пластик |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Комплектация | |
| Блендер | Да |
| Объем блендера | 180 мл |
| Материал кувшина блендера | металл |
| Центробежная соковыжималка | Нет |
| Соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Мясорубка | Нет |
| Мини-мельничка | Да |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Универсальный нож | Да |
| Диск для нарезки ломтиками | Да |
| Диск для терки | Нет |
| Диск для шинковки | Нет |
| Диск для картофеля фри | Нет |
| Диск для нарезки кубиками | Нет |
| Эмульсионная насадка | Нет |
| Насадка для замеса теста | Нет |
| Толкатель | Да |
| Лопатка | Нет |
| Книга рецептов | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Импульсный режим | Нет |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Система 3-в-1 | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.5 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 6 090 ₴







