
Стерилізатор для мікрохвильової печі Chicco
- В наличии
- Код: 65846
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паровий стерилізатор економічним і натуральним чином дезінфікує дитячі речі в мікрохвильовій печі.
Принцип дії стерилізатора заснований на застосуванні властивостей пари - пляшечки стерелізуються без використання хімічних засобів всього за 3 хвилини. 3 хвилини — при потужності 1200 Вт.
У стерилізатор вміщується до 5 пляшечок Chicco з відповідним приладдям (кільцями, сосками й кришечками).
Під закритою кришкою пляшечки та аксесуари залишаються продезінфікованими протягом 24 годин.
Легкий та компактний :
- Підходить для більшості мікрохвильових печей потужністю від 600 до 1200 Вт.
- Укомплектований гігієнічними щипцями для зручного захоплення пляшечок після завершення стерилізації.
Знищує 99,9% бактерій та вірусів:
- Віруси (Adenovirus тип 5, Poliovirus тип 1).
- Бактерії (Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Escherichia coli).
- Грибки (Candida albicans).
Увага! Необхідна кількість води для початку роботи стерилізатора зазначено в інструкції.
Розміри стерилізатора (ДхШхВ): 30х24х11 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стерилизатор |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 5 шт |
| Время стерилизации | 3 мин |
| Время разогрева | 3 мин |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Диаметр | 40 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 2 г |
- Цена: 1 190 ₴








