
Брязкальце Мавпа Chicco
- В наличии
- Код: 00907
1 090 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце "Мавпочка" — багатофункціональна іграшка, яку можна взяти з собою на прогулянку, в гості або просто грати з нею вдома. Завдяки зручному кільцю-тримач легко кріпиться до бампера коляски або на спинку ліжечка.
Ігрові елементи:
- банан в лапці "хрумтить";
- потягнувши за кільце нижня лапка цікаво вібрує;
- кольорові кульки в прозорому кільці перекочується, створюючи характерний звук;
- м'який пластик полегшує прорізування зубів у дітей.
Брязкальце виготовлене з різних матеріалів — м'якої тканини і пластика, тому відмінно стимулює розвиток тактильних навичок і дрібної моторики, сприяє емоційному розвитку.
Виробник може змінювати зовнішній вигляд моделі без зміни функціональності виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 130 г |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 210 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Велюр |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Персонажи | Животные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка с прорезывателем |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 240 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 6.3 мм |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 16.5 мм |
- Цена: 1 090 ₴



