
Ходунки Chicco Рости та ходи
- В наявності
- Код: 09335
3 990 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий розвиваючий центр 4 в 1 Grow And Walk супроводжує вашу дитину на найважливіших етапах росту і розвитку від 3 місяців до 3 років.
1. Тренажерний зал — від 3 до 6 місяців:
- Міні тренажерний зал Grow And Walk, де малюк тренується, лежачи на спині, граючись з веселими іграшками-підвісками, світлом та потішними мелодіями.
- Заняття в тренажерному залі сприяють розвитку моторики, координації рук і очей.
2. Центр активностей — від 6 до 9 місяців:
- Активний ігровий центр Grow And Walk з масою чудових ігор зі звуковими ефектами та кольоровими вогниками, щоб розважити вашу дитину.
- Допомагає розвивати сенсорні та когнітивні навички дитини.
3. Перші кроки — з 9 до 12 місяців:
- Ігровий центр перші кроки Grow And Walk допомагає і стимулює дитину в скоєнні перших кроків розважаючи своїми вогниками та мелодіями.
4. Ігровий столик — з 12 місяців до 3 років:
- Ігровий столик Grow And Walk з різноманітними активностями, які супроводжуються звуковими та світловими ефектами: ключем запалювання, кермом з гудком, важелем перемикання передач і дзеркалом заднього виду.
Ігровий розвиваючий центр 4 в 1 Grow And Walk сприяє розвитку у дитини координації рухів, дрібної моторики, стимулює слух, зір і різнобічний розвиток мозку.
Рекомендовано для дітей: від 3 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 53,5х47х41 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 52,5х14х47 см.
Елементи живлення: 3 батарейки типу АА 1,5V (в комплект не входять).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 41 см |
| Вага | 2 кг |
| Висота від підлоги до сидіння | 41 см |
| Діаметр коліс | 5 мм |
- Ціна: 3 990 ₴










