
Брязкальце Ключики Chicco
- В наличии
- Код: 05953
379 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце "Ключики" з текстурної поверхнею піднімуть настрій малюкові.
Особливості:- три різнокольорових ключика з номером від 1 до 3;
- зручне кільце легко тримати в маленьких ручках;
- яскравий дизайн привертає увагу дитини;
- сприяє розвитку координації рухів і вивчення кольорів.
Рекомендовано для дітей: від 3 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 12x11x2,5 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 16,5x21x6 см.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 20.5 мм |
| Персонажи | Disney |
| Вес | 0.2 г |
| Материал | Силикон |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Ширина | 110 мм |
| Производитель | Chicco |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 12 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 21 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 17 мм |
| Высота упаковки | 6 мм |
- Цена: 379 ₴


