
Брязкальце Кільця Chicco
- В наличии
- Код: 05954
379 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава та цікава іграшка-брязкальце "Кільця" створена для розвитку координації рухів і тактильних навичок дитини.
Особливості:
- 6 різнокольорових кілець у вигляді зірочок знімаються з основного кільця, і формуються в ланцюг;
- можна прикріпити до коляски, ліжечка або автокрісла;
- іграшку зручно тримати в маленьких ручках;
- рекомендована для дітей від 3 місяців.
Рекомендовано для дітей: від 3 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 11х4х10,5 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 16,5х6х21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 100.5 мм |
| Персонажи | Disney |
| Вес | 0.1 г |
| Материал | Пластик |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Тип | Погремушка |
| Ширина | 40 мм |
| Производитель | Chicco |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 16.5 мм |
| Высота упаковки | 21 мм |
- Цена: 379 ₴



