
Сортер Куб 2в1 Chicco
- Нет в наличии
- Код: 09686
1 090 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка-сортер 2 в 1 "Куб" для веселих і пізнавальних ігор з дітьми від 10 місяців.
Особливості:
- 2 гри:
- Для розвитку логіки та когнітивних навичок. Геометричні фігурки необхідно помістити в куб через відповідні отвори.
- Для розвитку координації рухів. Щоб кульки потрапили в куб, по них потрібно постукати іграшковим молоточком.
- Фігурки і кульки легко дістати з куба, якщо відкрити кольорові дверцята.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 14х14х16 см.
Размір упаковки (ДхШхВ): 15х25х15 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 г |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 14 мм |
| Высота | 16 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 25 мм |
| Длина упаковки | 15 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 15 мм |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 8 шт |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Сортер |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Chicco |
| Возраст | От 9 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Персонажи | Disney |
- Цена: 1 090 ₴









