
Брязкальце Зайченятко DouDou Chicco
- В наличии
- Код: 09616
899 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Зайченя Doudou" – м'яке плюшеве брязкальце з серії "My Sweet Doudou", що ідеально підходять для перших ігрових активностей малюка.
Особливості:
Особливості:
- сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики, зорового та слухового сприйняття;
- високоякісний гіпоалергенний матеріал;
- основу у вигляді кільця зручно тримати у маленьких ручках;
- при струшуванні брязкальце видає характерний звук;
- рекомендовано для дітей від народження;
- подарункова упаковка.
Іграшка призначена для дітей: з народження.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 15х6х25 см.
Розмір упаковки: 12х8х21 см.
Рекомендації по догляду: дозволене машинне та ручне прання.
Виробник може змінювати зовнішній вигляд моделі без зміни функціональності виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.3 г |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина | 15 мм |
| Материал | Плюш |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Тип | Погремушка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 6 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 25 мм |
| Длина упаковки | 15 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 6 мм |
- Цена: 899 ₴



