
Брязкальце на присосці Chicco Вітрячок Уіл
- В наличии
- Код: 09710
709 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка на присосці Вітрячок Уіл розважить дитину під час годування.
Особливості:
- дзеркальце, кільця, прорізувач та гусінь привертають увагу дитини;
- при обертанні млина, кольорові кульки усередині видають дзвінкий звук;
- крила млина з різноманітною текстурою сприяють розвитку тактильних навичок дитини;
- завдяки присосці, іграшку можна прикріпити на стільницю стільчика для годування або на обідній стіл.
Рекомендовано для дітей: від 6 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 12x17x7,5 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 14x21x9,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 8 мм |
| Персонажи | Disney |
| Вес | 0.3 г |
| Материал | Пластик |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Ширина | 12 мм |
| Производитель | Chicco |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 17 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 21 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 14 мм |
| Высота упаковки | 10 мм |
- Цена: 709 ₴



