
Нічник Dreamlight Chicco, Рожевий
- В наличии
- Код: 09830
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка Dreamlight – це нічник та переносний світильник зі звуковими ефектами, який освітлює спальню м'яким світлом і створює атмосферу, що розслабляє та заспокоює.
Особливості:
- легко і зручно включити іграшку, достатньо тільки її струснути;
- 10 хвилин світла та класичних (Оффенбах та Гріг) та сучасних мелодій;
- компактний переносний світильник для ігор та сну.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 10,5x14x9 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 16,5x21x10,2 см.
Елементи живлення: 2 батарейки типа AAA (у комплект не входят).
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | 2G10 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Розовый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Персонажи | Disney |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Хлопок |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 10.5 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 1 190 ₴





