
Підвіска на візочок Родина Коал Chicco
- Нет в наличии
- Код: 10059
999 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Сім'я Коал" — м'яка іграшка для дітей від 6 місяців, яку можна взяти з собою на прогулянку, в гості або просто грати з нею вдома.
Особливості:
- легко кріпиться на бампер коляски або на спинку ліжечка;
- кольорові кульки в прозорому кільці перекочуються і гримлять, якщо їх потрясти;
- шарудливий звук на вушку коали приверне увагу малюка;
- безпечне дзеркальце у формі яблука створює цікаві ефекти.
Іграшка "Сім'я Коал" виготовлена з різних матеріалів – м'якої тканини та пластика, тому добре стимулюють розвиток тактильних навичок та дрібної моторики, сприяє емоційному розвитку.
Рекомендовано для дітей: від 6 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 22x20x9 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 23x12x21 см.
Вага в упаковці: 0,277 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 9 мм |
| Персонажи | Disney |
| Вес | 0.27 г |
| Материал | Пластик |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Ширина | 22 мм |
| Производитель | Chicco |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 20 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 12 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 23 мм |
| Высота упаковки | 21 мм |
- Цена: 999 ₴




