
Сортер Майстерня Chicco Gear & Workbench
- Нет в наличии
- Код: 10062
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка "Gear & Workbench" — це міні майстерня з різними інструментами та шестернями для дітей від 1 року.
2 види гри:
- Шестерні — розташуйте 3 шестерні в правильному положенні та приведіть у рух за допомогою ключика.
- Верстат — міні майстерня з набором інструментів для вільної гри.
По закінченню гри столик можна перевернути та використовувати як ящик для зберігання інструментів.
Іграшка "Gear & Workbench" сприяє розвитку у дитини уяви, когнітивних навичок, логічного мислення і координації рухів.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 24х12,5х14 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 15х25х15 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 г |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 14 мм |
| Высота | 14 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 25 мм |
| Длина упаковки | 15 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 15 мм |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Сортер |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Chicco |
| Возраст | От 2-х лет |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Персонажи | Disney |
- Цена: 1 190 ₴







