
Іграшка-рукавичка Chicco Зайченятко DouDou
- Нет в наличии
- Код: 10106
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Зайченя Doudou" – м'яка плюшева іграшка із серії "My Sweet Doudou", що стане найкращим другом з народження.
Особливості:
Особливості:
- 2 варіанти гри:
- Ляльковий театр – батьки взаємодіють з малюком, розігруючи цікаві епізоди із зайченятком Doudou.
- Перша м'яка іграшка – ідеальна для перших ігрових активностей та сну малюка.
- порожня внутрішня частина для руки, щоб "оживити" іграшку;
- високоякісний гіпоалергенний матеріал;
- ергономічна форма іграшки підходить для маленьких рук;
- рекомендовано для дітей від народження;
- фірмова подарункова упаковка.
Іграшка "Зайченя Doudou" сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики, зорового сприйняття та уяви.
Іграшка призначена для дітей:з народження.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 20х6х25 см.
Розмір упаковки: 23х8х25 см.
Рекомендації по догляду: дозволене машинне та ручне прання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Плюш |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры | |
| Вес | 1 г |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | С рождения |
| Стирка | Машинная/ручная |
- Цена: 1 190 ₴




