
Музична квіточка Chicco Sensory Flower
- Нет в наличии
- Код: 10156
1 290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Sensory Flower" – це музична іграшка зі світловими ефектами, який допомагає малюкам від 6 місяців розвивати концентрацію уваги, дрібну моторику, тактильні відчуття і координацію рухів.
Особливості:
- 4 ігрові сенсорні зони:
- Квітка – 3 пелюстки з різною текстурою, які активують музичні та світлові ефекти при правильному складанні.
- Сонечко – курсор, який можна переміщати зліва направо і навпаки.
- Равлик – кнопка, яка активує музику та світлові ефекти.
- Бджілка – перемикач, який можна повертати.
- активація "беззвучний режим", щоб дитина змогла зосередити увагу тільки на світловий стимуляції й власних діях.
Рекомендовано для дітей: з 6 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 25x6x20 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 30x8x25 см.
Елементи живлення: 3 батарейки АА на 1,5V (тестові батарейки входять у комплект).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Обучающая игра |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 25 см |
| Длина | 6 см |
| Высота | 20 см |
| Вес | 1 г |
| Персонажи | Madagascar |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 8 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 25 мм |
- Цена: 1 290 ₴








