
Дощечка 2в1 для малювання світлом SK 0018
- Нет в наличии
- Код: 0018
280 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дощечка 2в1 для малювання світлом SK 0018 для юних художників!
Особливості моделі:
- оригінальний дитячий дизайн;
- варіативність малювання — 2 в 1;
- розвиток і утворення в ігровій формі;
- розвиває мислення та дрібну моторику;
- не вимагає професійних навичок.
Набір для малювання в темряві являє собою фотолюмінесцентний ПВХ матеріал у рамці, який швидко накопичує світло від штучного або природного джерела освітлення і потім, деякий час, світиться в темряві поступово загасаючи. Яскравість світіння регулюється завдяки тривалості світіння, а товщина лінії змінюється у разі зміни відстані між світловим маркером і планшетом.
Варіативність гри:
1. Створи свій власний світловий малюнок.
2. Малюй ручкою та ліхтариком одночасно.
3. Використовуй трафарет із шаблонами;
4. Малюй сухостираними маркерами.
Розмір планшета — 27.5х5х40 см.
Комплектація ігрового набору:
- чарівна дошка-планшет;
- маркер-світлодіод;
- 3 різнокольорових маркери з губкою-ластиком;
- 3 шаблони-трафарети;
- (англійська абетка, цифри і цікаві картинки).
Розмір упаковки: 29,5 х 2 х 41 см.
СТВОРЮЙ ЧАРІВНІ КАРТИНКИ!
Для малювання візьми планшет і світловий маркер.
Малюй маркером по планшету як звичайним олівцем.
Вимкни світло, щоб малюнки світились яскравіше і атмосфера здавалась ше казковішою.
На планшеті чарівним чином з'являється картинка, яка світиться в темряві.
Залежно від освітлення, малюнки яскравіші перші хвилини, потім поступово
згасають.
Наступні зображення можна малювати поверх попереднього.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручка |
| Состояние | Новое |
| Количество цветов | 3 |
| Пол | Унисекс |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Упаковка | Коробка |
| Вид творчества | Рисование |
| Цвет | Разные цвета |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Вес | 0.5 |
| Длина | 1 см |
- Цена: 280 ₴











