
М'яка Іграшка Ведмежатко Dou Dou Chicco
- В наличии
- Код: 09615
999 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Ведмежа Doudou" – м'яка іграшка-комфортер з серії "My Sweet Doudou", ідеальна для перших ігрових активностей та сну малюка.
Особливості:
Особливості:
- сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики;
- залишайте ведмежа Doudou* поряд з малюком під час сну для відчуття безпеки та спокою;
- високоякісний гіпоалергенний матеріал;
- ергономічна форма іграшки підходить для маленьких рук;
- рекомендовано для дітей від народження;
- фірмова подарункова упаковка.
Іграшка призначена для дітей: з народження.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 15,5х6,5х27 см.
Розмір упаковки: 20х7,5х21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Бежевый |
| Высота | 27 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Длина | 15.5 см |
| Вес | 0.3 г |
| Стирка | Машинная |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
- Цена: 999 ₴



