
Сортер Chicco Eco+ Баобаб
- В наличии
- Код: 10493
969 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка Eco+ "Баобаб — перший сортер" — це різнокольоровий та захоплюючий сортер для дитини від 6 місяців, який розвиває тактильні навички та логічне мислення.
Особливості:- 4 фігурки із зображеннями тварин;
- 3 різнокольорових кільця, що обертаються між кронами баобаба;
- іграшка безпечна та екологічна;
- упаковка підлягає вторинній переробці, а папір, який ми використовуємо для пакування, надходить із екологічно безпечних лісів.
Іграшка Chicco Eco+ "Баобаб — перший сортер" — зробить перші відкриття малюка захоплюючими та цікавими.Рекомендовано для дітей: від 6 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 18x5x19 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 21x8x23 см.
Країна виробник: Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возраст | От 6 мес |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Cars |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой тренажер |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 1 г |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 3 мм |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 28 мм |
- Цена: 969 ₴



