
Сортер Chicco Eco+ Динозаврик
- В наличии
- Код: 10499
969 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка-сортер 2 в 1 Eco+ "Балансуючий динозавр" розвиває уяву та логічне мислення у дитини за допомогою різних ігрових варіацій.
Особливості:- 3 різнокольорові форми із зображенням різних тварин для правильного розположення у відповідні отвори;
- 6 яскравих циліндрів різного кольору та розміру — для побудови вежі та для розташування на динозаврі;
- іграшка безпечна та екологічна;
- упаковка підлягає вторинній переробці, а папір, який ми використовуємо для пакування, надходить із екологічно безпечних лісів.
Екологічно чисті продукти створені з турботою про навколишнє середовище та відповідальністю до малюків та світу, в якому вони виростуть.
Іграшка складається на 80% з переробленого пластику, що скорочує використання природних ресурсів та допомагає знизити вживання первинного пластику.Іграшка-сортер 2 в 1 Eco+ "Балансуючий динозавр" стане приємним сюрпризом для дитини та зробить гру веселою та різноманітною.
Рекомендовано для дітей: від 12 місяців.
Розмір іграшки: 20x5x17 см.
Розмір упаковки: 21x8x23 см.
Країна виробник: Італія.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.3 г |
| Ширина | 5 мм |
| Длина | 20 мм |
| Высота | 17 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 23 мм |
| Длина упаковки | 8 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 21 мм |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 10 шт |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Сортер |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Chicco |
| Возраст | От 12 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Персонажи | Disney |
- Цена: 969 ₴


