
Інтерактивний сортер Chicco Відгадай тваринку
- В наличии
- Код: 10602
1 290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Вгадай тварину" — це музична іграшка-сортер зі світловими ефектами, яка допомагає малюкам з 12 місяців розвивати концентрацію уваги, дрібну моторику, логічне мислення та координацію рухів.
Особливості:
Особливості:
- центральна кнопка із кумедною мордочкою активує гру:
- 5 лампочок спалахують, потім 4 з них гаснуть;
- одна з лампочок залишається горіти;
- завдання дитини: знайти потрібний елемент правильної форми, відповідний лампочці, що горить;
- після правильного розміщення деталі активується звук тварини;
- завершивши всю головоломку активуються світлові ефекти та веселі мелодії.
Рекомендовано для дітей: від 12 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 25x25x5 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 26,5x25,3x7 см.
Елементи живлення: 3 батарейки АА на 1,5V (тестові батарейки входять у комплект).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 0.6 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 27 мм |
| Ширина упаковки | 26 мм |
| Высота упаковки | 7 мм |
- Цена: 1 290 ₴





