
Музична вантажівка Chicco Turbo Ball
- Нет в наличии
- Код: 10852
1 490 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка "Вантажівка Turbo Ball" – це вантажівка зі світловими та музичними ефектами для перевезення мініавтомобілів та кульок.
Особливості:
Особливості:
- підніміть або нахиліть гірку, щоб подивитися як машинка і кулька скочуються вниз схилом;
- вантажівка перевозить до 4 мініавтомобілів або куль;
- відтворює понад 20 мелодій та звукових ефектів;
- світлові ефекти на кабіні та фарах вантажівки;
- у комплекті: 1 мінімашинка та 1 кулька;
- рекомендована для дітей віком від 1 до 4 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 0.3 г |
| Высота | 13 мм |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Автобус |
- Цена: 1 490 ₴






