
Сортер Будиночок фермера Chicco
- В наличии
- Код: 11085
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Фермерський будиночок" – це розвиваюча іграшка 2 в 1, розроблена спільно з ANPE (Національною асоціацією педагогів Італії) та Дослідницьким центром Chicco. Розвиває зорову та моторну координацію, логічне мислення та уважність.
Особливості:
Особливості:
- рекомендована для дітей з 10 до 36 місяців;
- 2 конфігурації гри:
- Пазл – побудуйте будиночок із чотирьох пазлів на одній із двох сторін планшетки.
- Сортер – фігурки тварин або елементи будиночка необхідно помістити у відповідні отвори.
- у комплекті: основа-рамка у формі будиночка, двостороння планшетка з картинками, 8 пазлів головоломки, 6 фігурок тварин та 2 елементи будиночка.
- розмір іграшки: 23,2x3,7x23,2 см;
- розмір упаковки: 25x9x25 см;
- країна виробник: Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возраст | От 9 мес |
| Количество составных элементов | 16 шт |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Disney |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 4 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 9 мм |
| Длина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 25 мм |
- Цена: 1 190 ₴










