
Музичний джойстик Chicco
- Нет в наличии
- Код: 11162
799 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Джойстик" – перший контролер для малюка зі світловими ефектами та звуками, як у справжнього геймера.
Особливості:
Особливості:
- сприяє розвитку дрібної моторики, зорового сприйняття та координації рухів;
- електронні кнопки активують підсвічування, вмикають більше 20 мелодій та справжніх звуків відеоігри;
- 2 джойстики легко переміщувати вгору-вниз і вліво-вправо;
- через 60 секунд після того, як іграшка не використовується, вона переходить у режим очікування;
- 2 рівні регулювання гучності;
- зручна ергономічна форма для дитячих рук;рекомендована для дітей віком від 6 місяців до 3 років;
- розмір іграшки:19x3x12 см;
- розмір упаковки:18x7x21 см;
- елементи живлення:2 батарейки типу ААА 1,5 В (у комплекті тестові батарейки).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Персонажи | Disney |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор музыкальных инструментов |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 799 ₴







